İLÇEMİZDE ÇELTİK KOMİSYON TOPLANTISI YAPILDI

İLÇEMİZDE ÇELTİK KOMİSYON TOPLANTISI YAPILDI

MÜDÜR AVCI;  ‘ATATÜRK’ÜN 19 MAYIS’I ARMAĞAN ETTİĞİ GENÇLERE BÜYÜK GÖREVLER DÜŞMEKTEDİR’

MÜDÜR AVCI; ‘ATATÜRK’ÜN 19 MAYIS’I ARMAĞAN ETTİĞİ GENÇLERE BÜYÜK GÖREVLER DÜŞMEKTEDİR’

MÜDÜR BİLEN; OKUL MÜDÜR VE MÜDÜR YARDIMCILARINA İFTAR VERDİ

MÜDÜR BİLEN; OKUL MÜDÜR VE MÜDÜR YARDIMCILARINA İFTAR VERDİ

ÇANAKKALE MERKEZ SPOR SALONU VE ANTRENMAN SALONLARININ YAPIMINA BAŞLANDI

ÇANAKKALE MERKEZ SPOR SALONU VE ANTRENMAN SALONLARININ YAPIMINA BAŞLANDI

Ramazan çocuk ve oyun

Ramazan çocuk ve oyun

CHP’Lİ ERKEK’TEN İZMİR ÇIKARMASI

  • Haber :
  • CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile Ankara’da Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş’ın muhtarlar buluşmasına katıldıktan sonra, sorumlu olduğu Aydın mitingine Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile katıldı. Millet İttifakı ortağı İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in de konuşmacı olduğu Aydın mitingi sonrası Erkek, seçim çalışmalarına katılmak üzere İzmir’e hareket etti.
    İzmir’de Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nu makamında, Milletvekili Murat Bakan ve İl Başkanı Deniz Yücel ile ziyaret eden Erkek, ardından Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tunç Soyer, örgüt yöneticileri, belediye başkan ve adaylarıyla çok sayıda İzmirli ile birlikte Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 10. Kadın Festivali’ne katıldı. Festival sonrası Menderes Belediye Başkan Adayı Mustafa Kayalar’a seçim çalışmalarında destek amacıyla ilçeye giden Erkek’e İzmir Milletvekili Murat Bakan da eşlik etti. Bölgede partililerin haricinde esnaf ziyareti de gerçekleştiren Erkek, “anlaşılan o ki Menderes’e de Mart’ın sonunda bahar gelecek” dedi. Menderes Alevi Kültür Derneği’ni ziyaret eden Muharrem Erkek, ardından Menemen’e doğru yola çıktı. 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında gittiği Menemen’de İlçe Başkanı Serdar Değirmenci ve yönetim kurulunu, Belediye Başkan Adayı Serdar Aksoy ile ziyaret eden Erkek, sonrasında binlerce Menemenli ile buluştu. Kadınlar Günü etkinliği için toplanan binlerce Menemenliyi “Şehit Kubilay’ın yiğitliğiyle harmanlanan, Cumhuriyet aşığı Menemen’de olmaktan mutluluk duyuyorum.” diye selamlayan Muharrem Erkek kadınlara Mustafa Kemal Atatürk’ün “Bir toplum, cinslerden yalnız birinin yüzyılımızın gerektirdiklerini elde etmesiyle yetinirse, o toplum yarı yarıya zayıflamış olur. Bizim toplumumuzun uğradığı başarısızlıkların sebebi, kadınlarımıza karşı ihmal ve kusurdur.” sözleriyle seslendi. Kadınların haklarını alamadığı ülkelerin gelişemeyeceğini, orada demokrasinin yerleşemeyeceğini söyleyen Erkek, 1930’larda Cumhuriyet Devrimleriyle kadınların kazandığı hakların bugün gerisinde olunduğunu da sözlerine ekledi.
    Menemen temaslarının ardından Dikili’de Belediye Başkan Adayı Adil Kırgöz’e destek çalışması için ilçeye ziyarette bulunan Erkek, Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’ın proje toplantısına katılmak ve seçim çalışmalarında bulunmak üzere Çanakkale’ye hareket etti.
Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz